×

Бронювання путівок

068-458-85-77

ДИХАТИ ЧИСТИМ ПОВІТРЯМ

Дитячий кемп "Петрос" розташований в кліматичній зоні, яка має особливий цілющий вплив на організм дитини: збільшує об`єм дихання, покращує імунітет та гемоглобін. Краєвиди тут вражають та надихають.

ЗРУЧНІСТЬ ТА КОМФОРТ

Діти проживають в однокімнатних (по 3-4 особи)
та двокімнатних (4-5 осіб) номерах. В кожному номері односпальні одноповерхові ліжка, шафа для одягу, тумбочки, санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз), зручні ортопедичні матраси, антиалергенні подушки та ковдри, постільна білизна та рушники. Гаряча вода цілодобово, доступ до питної води. Прання одягу дітей два рази за зміну.

Фотография 2 Фотография 1 Фотография 4 Фотография 3
 
 
 
 

ХАРЧУВАННЯ

Якісне 4-ох разове ресторанне харчування. Всі страви готуються
із свіжих, екологічно чистих продуктів, які мають відповідні сертифікати якості. В щоденний раціон дітей обов`язково входить м`ясо, багато овочів та фруктів

ВАШІ ДІТИ ПОЛЮБЛЯТЬ ЗДОРОВУ ЇЖУ

Ми підтримуємо всеукраїнський освітній проект "Здорове харчування для дітей" та впроваджуємо елементи здорової та корисної їжі у своє меню. Навчаємо та мотивуємо дітей до здорового харчування.

Фотография

ВИНЯТКОВА УВАГА ДО КОМАНДИ

Це те, що відрізняє нас від інших таборів.
Професійні, вмотивовані та талановиті вихователі створюють особливу атмосферу дружби, підтримки, любові та поваги до дітей.Ми підтримуємо зв`язок з дітьми протягом всього року.

ІНФРАСТРУКТУРА

басейн,6 сучасних дерев'яних котеджів,новий корпус із сучасною їдальнею,медичний пункт,2 спортивні майданчики (міні та стандарт),волейбольне та баскетбольне поле,дитячий майданчик,сучасний актовий зал,власний кінозал,приміщення для гуртків,літня естрада,власна фото-та кіностудія,пляж на березі р.Прут (50 м.)